Ana Sayfa | ENGLISH

İleri Teknoloji

Tüm iklim koşulları göz önünde bulundurularak hazırlanan Scheffer ürünleri, ileri Alman teknolojisi ile üretilmektedir. Teknolojiyi yakından takip eden Scheffer, ürün kalitesinden ödün vermemek ve en iyi kaliteyi yakalayabilmek için daima ileri teknoloji kullanmaktadır.


Uluslararası Kalite Belgeleri

Kalite ve estetiğe önem veren Scheffer, TSE, CE, ISO 9002, RAL ve GOST belgeleri ile başarısını belgelemiştir.


Geniş Ürün Yelpazesi

Toplu konuttan villaya, her kata özel olarak üretilen Scheffer PVC Profilleri geniş ürün yelpazesine sahiptir. Renk seçeneklerine ve kullanım alanlarına göre alternatifleri bulunan profiller ihtiyaç ve tercihlere özel olarak üretilmektedir. Havalandırma yöntemleri gözetilerek üretilen pencereler yüksek binalarda dışa açılır sistemlere sahiptir. Scheffer bayileri, tüm ürünlerinde pencerenin düzgün çalışmasını sağlayan kaliteli aksesuarlar kullanmaktadır.


Uzman Kadro

Mühendisinden satış temsilcisine, sevkiyatçısından ustasına, Scheffer alanında uzman, genç, dinamik ve profesyonel bir ekibe sahiptir. İşinin her aşamasında kalitesinden ödün vermemek için özenle çalışan Scheffer, hizmet içi eğitimleri ile ekibinin uzmanlığını artırmaktadır.


Satış Öncesi ve Sonrası Hizmet

Ürünlerinin estetiğinden kalitesine, müşteri memnuniyeti için en iyi şekilde üretimlerini gerçekleştiren Scheffer satış sonrası da hizmetlerine devam etmektedir. Scheffer tüm ürünlerine bina ömrü kadar garanti vermektedir.